про нас, ремонт кавомашин, обслуговування кавоварок, чищення та профілактика, виїзд майстра у Києві, професійни майстри

ПРО НАСMaxi Coffee – сервісний центр преміум-класу з більш ніж 8-річним досвідом ремонту кавового обладнання різних виробників. Maxi Coffee може відремонтувати вашу кавоварку швидко і за доступною ціною - від простого ремонту до складної ситуації. Ми готові допомогти вам знову змусити вашу кавоварку працювати як нову!
Ми виробляємо послуги з ремонту таких кавомашин як: Jura, Nivona, Delonghi, Saeco, Gaggia, Gaggenau, Kuppersbusch, Miele, AEG, Melitta, Bosch, Siemens, Solis, Spidem, Krups, Necta, Astoria, Aurora, Brasilia, Carimali, Cimbali , Elektra, Grimac, La Marzocco, San Marco, Expobar, W.E.G.A. і так далі.
На нашому сайті Ви поринете у світ ремонту кофемашин. Все, що пов'язано з ремонтом, обслуговуванням, всілякими чистками, приготуванням кави, правильною експлуатацією. У нас Ви знайдете все необхідне для сервісу, догляду кавомашини та багато корисної інформації для себе.
Ми займаємось виключно ремонтом кофемашин на професійному рівні. Щодня ми радіємо своїх клієнтів відремонтованою технікою.
Ми не нав'язуємо свою послугу, Ви самі вирішуєте доцільність ремонту.
Ми дамо адекватну оцінку стану Вашої кави-техніки. Хочемо лише додати, що нове не завжди найкраща заміна старому.
Ремонт кофемашин проводиться майстрами, які пройшли підготовку в технічних центрах за кордоном. Це дозволяє надати гарантію на виконані ремонтні роботи.
Акуратність і якість у нашій справі понад усе. Кожен майстер має стаж роботи понад 5 років у галузі кавової індустрії.
Якщо в роботі вашої кавоварки з'явилися проблеми, найкращим виходом буде рішення звернеться в наш сервісний центр.